24. Yuvarlak Masa Toplantısı (25 ŞUBAT 2022) Bildiri Özeti Gönderimi 16 Ocak 2022 tarihine kadar uzatılmıştır.

Değerli Paydaşlar;

"Türkiye’nin Afet Risk Yönetimi 24. Yuvarlak Masa Toplantısı" bilimsel etkinliğimize önceki yıllarda olduğu gibi değerli katkılarınızı beklemekteyiz. Toplantımız afetlerle ilgili faaliyet gösteren farklı disiplinlerden çok sayıda yönetici, uygulayıcı ve araştırmacının buluştuğu ve tartıştığı bir bilgi alışverişi platformu olarak düzenlenmektedir. COVID-19 pandemisi tedbirlerinin sağlandığı koşuluyla yüz yüze yapılması yönündeki Rektörlük Senato kararına bağlı olarak ÇEVRİMİÇİ ya da ODTÜ KKM’de düzenlenmesi konusu önümüzdeki günlerde netleşecek ve sizlere bildirilecektir.

Çağrı metninde belirtilen başlıklarla ilgili çözüm yolları öneren, ülkemizin afet sorunu üzerindeki düşünceleri ortaya koyan sunumların yer aldığı paralel oturumlar ile genel tartışma platformunu içeren 24. YMT Programı kesinleştiğinde sizlere e-posta yoluyla bildirecektir. Sizi veya kuruluşunuzun temsilcisini Yuvarlak Masa Toplantımıza katılmaya davet ediyoruz.

Sözlü ya da poster sunum yapmak isteyenlerin, 250 kelimeyi geçmeyen bildiri özetlerini ve en fazla 5 adetten oluşan anahtar kelimelerini en geç 16 Ocak 2022 tarihine kadar e-posta ile dmc@metu.edu.tr adresine göndermelerini bekliyoruz. Toplantıya sadece izleyici olarak katılmayı planlayan katılımcıların ön kayıt amacıyla yine aynı adrese;

Ad, Soyad, Kurum Adı, Mesleği, Telefon ve Adres bilgilerini e-posta olarak göndermeleri rica olunur. Sunum özetleri, toplantıda yapılan sunumlar ve posterler katılımcıların izni gözetilerek resmi sitemiz http://dmc.metu.edu.tr/ üzerinden paylaşılacaktır.

Saygılarımızla.

ODTÜ - AYM